Invoice Address

  • Bagargatan 4, 384 92 Ålem

Phone

  • +46 771-60 61 60

Ålem

  • Bagargatan 4, 384 92 Ålem

Kalmar

  • Franska vägen 5B, 393 56 Kalmar

Ålem

  • Bagargatan 4, 384 92 Ålem

Kalmar

  • Franska vägen 5B, 393 56 Kalmar

Contacts

CEO | Claes Örman

  • +46 70-550 96 21
  • Claes.Orman@Keyvent.se

Economy and Administration | Lotta Hjerpe

  • +46 72-231 84 42
  • Lotta.Hjerpe@Keyvent.se

Contract Manager | Mattias Karlsson

  • +46 70-550 66 03
  • Mattias.Karlsson@Keyvent.se

Repair/Weld Maintenance Manager | Patrik Olsson

  • +46 70-550 51 88
  • Patrik.Olsson@Keyvent.se

Project Leader Kalmar | Johan Ingholt

  • +46 70-550 49 40
  • Johan.Ingholt@Keyvent.se

Project Leader Oskarshamn | Andreas Sköld

  • +46 70-550 11 88
  • Andreas.Skold@Keyvent.se